Úvod Podlahářství

MANEINTERIER - PRODEJ A MONTÁŽ PODLAH PLZEŇ

2_drevena_plovouci_TILO

Jsme firma zabývající se především rekonstrukcemi interiérů na klíč. V současné době je ale nabídka našich služeb velice široká. Pokládka podlah však patřila k jedné z prvních služeb, které jsme začali zákazníkům nabízet.

Podlaha hraje v prostoru významnou roli po stránce funkční i estetické. Je jedním ze základních prvků, které utváří celkový vzhled i styl místnosti. Vlastní výběr podlahy nemusí být jednoduchý, v současnosti je na trhu široká nabídka materiálů a dekorů od mnoha výrobců. Pro každou podlahu je vhodná jiná technologie pokládky, některé jsou pro toho, kdo preferuje přírodní materiály, některé nejsou náročné na údržbu, jiné zase odpovídají současným moderním trendům nebo vynikají vysokou odolností.

Pomůžeme Vám se zorientovat v nepřeberném množství materiálů a technologických řešení. Společně s Vámi posoudíme všechny aspekty, které mají vliv na výběr. Součástí konzultace je zaměření a vypracování cenové nabídky ( samozřejmě zdarma ), případně navržení dalších možných řešení (většinou levnější varianty). Výsledkem jednání je takové řešení, které odpovídá požadavkům zákazníka a je plně v souladu s doporučením výrobce daného typu podlahoviny.

NABÍZÍME VÁM DODÁNÍ A POKLÁDKU NÍŽE UVEDENÝCH PODLAH

PLOVOUCÍ PODLAHA LAMINÁTOVÁ

PLOVOUCÍ PODLAHA DŘEVĚNÁ

DESIGNOVÁ CEMENTOVÁ STĚRKA PANDOMO

VINYLOVÁ PODLAHA

DŘEVĚNÁ PODLAHA MASIVNÍ - PARKETY, PRKNA

Pokud nás kontaktujete, přijedeme, skonzultujeme s Vámi objednávku a zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Budete-li spokojeni, dohodneme termín realizace a průběh prací.

KONTAKT: +420 777 666 291

 

Pro ukázky referencí a podrobnosti klikněte zde

Nebo můžete navštívit náš web zaměřený na podlahy:

MANEINTERIER PODLAHY


 
AKCE, NOVINKY, SLEVY

Mapa stránek | Partneři webu